Dołącz do nas w nadchodzącym sezonie ZAPISY
  +48 668 006 812        biuro@kumiteklub.pl

zawodnicy

Zawodnicy startujący w konkurencji Kumite w  sezonie 2023/2024 

stan na 12.05.2024 r

Miejsce Nazwisko  Imię Liczba Pkt.
1 Kaczmar Marcelina 290
2 Hoffman Klara 282
3 Gałka Julian 209
4 Kosiorek Blanka 142
5 Stec Benjamin 123
6 Okarma Aleksandra 118
7 Marnic Mateusz 94
8 Stańczyk Ida 86
9 Jankowski Michał 84
10 Stańczyk Pola 81
11 Krasovskyi Żenia 69
12 Sienkiewicz Jan 61
13 Tarach Zofia 58
14 Sienkiewicz Miłosz 51
15 Szejner Michał 46
16 Pałka Krzysztof 45
17 Pater Kuba 45
18 Ciepiela Aleksandra 34
19 Sobolewski Kajetan 34
20 Tarach Radek 34
21 Kulpik Antoni 31
22 Stępniewski Antoni 31
23 Łakomiec Mikołaj 30
24 Pukaluk Amelia 28
25 Szpindler Maksymilian 27
26 Vu Anh Thai Antek 27
27 Jaślikowski Dawid 26
28 Kostusiewicz Jakub 25
29 Okoń Piotr 25
30 Michniewski Grzegorz 23
31 Pasik Olga 23
32 Ciepiela Adam 22
33 Kłopotoski Filip 19
34 Ożtunc Mira 17
35 Korczyński Tomek 15
36 Kulesza Marcin 15
37 Ciepiela Anna 12
38 Lasota Franciszek 12
39 Michalczyk Miłosz 12
40 Stępniewski Jerzy 12
41 Bigaj Mikołaj 11
42 Brach Zuzanna 11
43 Hołyst Wiktoria 11
44 Król Laura 11
45 Nguyen Binh Minh Michał 11
46 Perz Stanisław 11
47 Tran Khanh An 11
48 Donskyi Stepan 10
49 Dmowski Wiktor 9
50 Grześlak Oliwia 9
51 Łukuć Jakub 9
52 Starzyk Kacper 9
53 Grzech Oliwier 8
54 Kosiuk-Beran Zakir 8
55 Krefta Barbara 8
56 Lenart-Pyzel Alicja 8
57 Vu Phong Tran Tomek 8
58 Wróblewska Helena 8
59 Dzikowska Alicja 7
60 Huryn Michał 7
61 Kamińska Agnieszka 7
62 Stec Iga 7
63 Cieślik Oliwia 6
64 Cięgotura Helena 6
65 Czernek Karolina 6
66 Leśniak Carmen 6
67 Macias Kacper 6
68 Marusiak Ignacy 6
69 Mikoś Antoni 6
70 Wróblewska Julia 6
71 Zielińska Iga 6
72 Sztymala Kilian 4
73 Trzeszczkowski Jan 4
74 Kicka Jan 3
75 Kowacki Jakub 3
76 Łeszczyński Kacper 3
77 Niewiarowska Antonina 3
78 Okoń Wojciech 3
79 Pacek Mateusz 3
80 Przanowska Ada 3
81 Skrzek Ksawery 3
82 Zhukau Ivan 3

System przyznawania punktów:

+ 3 pkt Za udział w turnieju 
+ 5 pkt – I miejsce
+ 3 pkt – II Miejsce
+ 1 pkt – III Miejsce
+ 2 pkt za każdą wygraną walkę 

 

Zawody mnożnik za wygraną walkę
Klubowe (regionalne) x 1
Mazowiecka Liga OZK x 2
Klubowe ogólnopolskie x 3
Klubowe międzynarodowe x 4
WOM OZK x 4
Mistrzostwa Województwa OZK x 5
Makroregion PZK x 6
Puchar Polski x 8
Mistrzostwa Polski x 10
Mistrzostwa Europy x 20
Mistrzostwa Świata x 60