Dołącz do nas w nadchodzącym sezonie ZAPISY
  +48 668 006 812        biuro@kumiteklub.pl

Na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy nowoczesny program treningowy dla najmłodszych adeptów karate.

Planując zajęcia, główny nacisk kładziemy na uwzględnienie rozwoju psychofizycznego dziecka. Naszą przewodnią zasadą jest dostosowanie treningu do możliwości dzieci, a nie odwrotnie. Nie stosowanie się do tej reguły, nie tylko zniechęca dzieci do uprawiania sportu, ale może prowadzić do przedwczesnych kontuzji.

Podmiotowe podejście do każdego ćwiczącego pozwala zbudować więź między trenerem, a uczniem, która niezbędna jest do odkrycia drzemiących w młodych karatekach możliwości i talentów. Nasz program treningowy dla dzieci ukierunkowany jest na ogólny rozwój, zbudowanie fundamentu sprawności. Po zakończeniu etapu przygotowawczego młodzi karatecy rozpoczynają bardziej specjalistyczne szkolenie z naciskiem na konkretne elementy karate.

Trening Karate to nie tylko nauka uderzeń, kopnięć, podcięć czy rzutów, to przede wszystkim dobra zabawa w grupie rówieśników. Ze szkoły można odejść ale karate pozostaje, nowe przyjaźnie na treningach, obozach czy zacięte rywalizacje podczas zawodów sportowych to elementy, które kształtują naszych karateków na całe życie.

Zapraszam

Rafał Szomański

Sekcja Warszawa Ochota

Szkoła Podstawowa nr 175
ul. Trzech Budrysów 32

Sekcja Warszawa Włochy

Szkoła Podstawowa nr 88
ul. Radarowa 4B

Rafał Szomański

Człowiek z pasją!

Swoją przygodę z KARATE rozpoczął będąc w podstawówce w roku 1993! Jako ambitny uczeń zdobywał kolejne stopnie i pasy by dziś jako Sensei mógł nauczać kolejne pokolenia młodych karateków.

Pasja do karate stała się nie tylko codziennym treningiem, rozwijaniem swoich umiejętności i przełamywaniem słabości, lecz również pracą, z której czerpie przyjemność każdego dnia!

Jako Sensei, jest opanowany i cierpliwy, ale przede wszystkim wymagający.

Wymagający wobec swoich podopiecznych jak również wobec siebie. Poza Karate posiada uprawnienia instruktora kickboxingu, samoobrony i kulturystyki.

Pierwszy trening zawsze próbny, przyjdź, sprawdź, przekonaj się i zostań z nami!