Dołącz do nas w nadchodzącym sezonie ZAPISY
  +48 668 006 812        biuro@kumiteklub.pl

Mistrzostwa Świata Ashihara Karate, Matsuyama Japonia

Mistrzostwa Świata Ashihara Karate, Matsuyama Japonia

Sensei Rafał Szomański, pełen pasji i zaangażowania, niedawno udał się na fascynujący wyjazd do Japonii, aby uczestniczyć jako sędzia na Mistrzostwach Świata Ashihara Karate. Jego dni w kraju wschodzącego słońca były intensywne, pełne sportowej rywalizacji i głębokiego zanurzenia w atmosferze karate. Podkreśla on, że Japonia to niezwykłe miejsce dla każdego karateki.

Zachęca również wszystkich do marzeń, ciężkiej pracy, niepoddawania się i cieszenia się każdą minutą na macie treningowej. Jego doświadczenie w Japonii stanowi inspirację dla wszystkich, którzy dążą do doskonałości w karate.

Sensei podkreśla, że to nie koniec marzeń – kolejnym celem jest podróż na podobny turniej z własnymi zawodnikami. Pragnie dzielić z nimi to wyjątkowe doświadczenie i wspólnie dążyć do sukcesów na międzynarodowej scenie karate.

Dzięki wsparciu Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ten wyjątkowy wyjazd stał się możliwy,  „Rządowy Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030 PROO”.